Kurumsal

10 yılı aşkın bir süreden bu yana deri ve kürk malzemeleri kullanarak, dönemin moda trendlerini son derece yakından takip eden bir anlayış ile ortaya çıkardığımız ürünler, bizi deri ve kürk endüstrisinde ki en prestijli markalardan biri haline getirdi.

50 kişilik profosyonel bir personel ile birlikte deri ve kürkün işlenebilirliği konusunda önemli bir yol kat ettik. Bu Tecrübemizden yola çıkarak her geçen gün bir "ilk"e imza atmak, "yeni" ve "özel" olanı ortaya koymak konusunda ilk gün ki heyecanımızı hiç kaybetmiyoruz.

 

Vetamod olarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini, en önemli hedefimiz olarak  belirlenmiş olmanın yanı sıra yüksek kalite ürünleri kabul ettirme becerisine sahip, fark yaratan  ürün uzmanlığı ile küresel satış ekibimiz sayesinde uluslar arası müşteriler bazında bir dünya markası konumuna ulaştık.

 

VetaMod, ürünlerine üstün kalite ve dayanıklılık sağlayan yüksek standarda sahip malzeme ve işçiliğe büyük önem vermektedir. Şirket, www.vetamod.com adresi üzerinden açtığı internet satış mağazaları ile Türkiye’de ve Dünyada ürünlerini online olarak da satışa sunmaktadır. Servis kalitesinde benimsediği mükemmeliyetçilik anlayışı ile VetaMod; tasarım, araştırma ve geliştirme ile insan kaynağına aralıksız yatırım yapmaktadır. Şirketin uzun vadede stratejik hedefi, VetaMod markalı ürün satışlarını hem yurt içinde hem de yurt dışında artırmaktır. 

Misyonumuz

Deri ile modayı kusursuz bir uyumla birleştirerek,  yaşamın içine dahil etmek ve sunduğu ürün ve hizmet yaklaşımları ile müşterisine keyifli ve şık bir deneyim yaşatmaktır.

Vizyonumuz

Tüketicinin değişen ihtiyaçlarına yönelik inovatif ve yenilikçi çözümler sunarak, deri modasının ceket, ayakkabı ve çantada Türkiye’de ve dünyada öncü markası olmak.

Web Tasarım : by Murat Sümbül